Equitare Pääharja Easy grip
Muoviselkäinen pääharja pehmeillä synteettisillä harjaksilla.
Yksityiskohdat
Pääharja, jossa on tiheät, pehmeät harjakset sekä pitävä. Pääharjan muoviselkämys on päällystetty pitävällä grippimateriaalilla, joka takaa hyvän otteen harjasta.
Pääharja soveltuu erityisesti herkkien ihoalueiden, kuten pään alueen harjaukseen.
Pienen koon ansiosta sillä on helppo harjata tarkasti esimerkiksi korvantakuset ja silmänympärykset.
Equitaren Easy Grip pääharjaa on saatavilla kolmessa herkullisen trooppisessa värissä vadelmanpinkkinä, merensinisenä ja merenvihreänä.
Samasta värimaailmasta löytyy myös muoviselkäinen pölyharja, muoviselkäinen dandy, muoviselkäinen harja käsilenkillä, jouhiharja, ihmeharja sekä kaksi erilaista kaviokoukkua.
Kerää mieleisesi harjasetti yhteensopivissa väreissä!
Lisätietoja
Tavaramerkki
Equitare
Equitare on Hevarin oma merkki hevostarvikkeille ja ratsastusvarusteille. Equitare tuotemerkiltä löydät mm. erinomaiset sade- ja ulkoloimet, riimut ja riimunnarut, suitset, hevosen jalkasuojat, ratsastuskäsineet ja muut ratsastusvaatteet, sekä lukuisia muita tuotteita hevoselle ja ratsastukseen. Equitare -sarjasta löytyy myös mainioita nahkatuotteita, sekä päivittäin käytössä olevia tarvikkeita kuten harjoja, ruokinta-astioita ja muita varusteita hevostalliin.






